Kína - hírek

Már 13 millió fölött a látogatók száma a Shanghai Világkiállításon

Már 13 millió fölött a látogatók száma a Shanghai Világkiállításon
Rendíthetetlenül nő továbbra is a Shanghai Világiállításra látogatók száma.
Már több mint 40 napja zajlik a Shanghai Világkiállítás, a látogatók száma pedig egyre több, mostanra meghaladta a 13 millió főt is. Az újabb mérföldkőhoz tegnap előtt érkezett a rendezvény, aznap 418.000 látogatót fogadtak.


Japán pavilonja - érdekes szerkezet, úgy lélegzik, mint egy élő organizmus

A 418.000 látogatóból 167.600-an léptek be csoportosan a Világkiállítás területére, valamint köztük volt 51315 olyan látogató is, aki hátrányos helyzete miatt ingyen jegyet kapott Shanghai önkormányzatától.

pavilon

Hong Kong pavilonjának témája a "Hong Kong, a végtelen város"


Tegnap előtt, már reggel 7 órakkor 42.434 jegy kelt el csak a Világkiállítás kapuinál, ezek között több mint 15.000 esti jegy volt, amellyel délután 5 óra után lehet belépni a Világkiállítás területére. A belépésre használt legnépszerűbb kapuk továbbra is a Changqing, a Shangnan, és a Gaoke úti kapuk.


-TKL-


Kína Online